mains
05 خرداد 1402 - 00:33

کشف بیش از ۱۴۶ کیلو مواد مخدر در ساوجبلاغ

کرج- فرمانده انتظامی البرز از کشف بیش از ۱۴۶ کیلوگرم مواد مخدر در ساوجبلاغ خبر داد و گفت: چهار نفر در این زمینه دستگیر شدند.

سردار حمید هداوند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی اقدامات مشترک اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب و شهرستان ساوجبلاغ، مشخص شد که تعدادی از افراد سابقه دار در امر خرید و فروش مواد مخدر در شهر جدید هشتگرد فعالیت گسترده دارند.

وی افزود: در ادامه مأموران با انجام چندین شبانه روز اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، مخفیگاه متهمان را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک اقدام غافلگیرانه چهار نفر را در این خصوص دستگیر کردند.

سردار هداوند تصریح کرد: در بازرسی مأموران از منزل متهمان، مقدار ۱۴۶ کیلو و ۳۶۵ گرم مواد مخدر از نوع هروئین دو قبضه سلاح گرم و ۱۰۱ عدد فشنگ جنگی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه تحویل مراجع قضائی شدند از شهروندان خواست که همواره نسبت به فعالیت افراد مشکوک در پیرامون محل سکونت خود حساس بوده و در صورت مشاهده اینگونه موارد، مراتب را با تلفن ۱۱۰ در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند تا با جولان سوداگران مرگ با قاطعیت تمام برخورد قانونی شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1238509